Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - `Wzięłam do ręki pędzel...Na radość mam jasne kolory. Na smutki szare i ciemne`
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 15:34   #25
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: `Wzięłam do ręki pędzel...Na radość mam jasne kolory. Na smutki szare i ciemne`

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
No więc własnie
Generalnie świetnie
dziekuje sloneczko

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Pierwszy makijaz bardzo mi sie podoba! swietnie dobrane cienie i staranne wykonanie
Makijaz pieknej Fergi jest ok, widac Twoj styl malowaniaale cos namieszalas na gornej powiece, nie pasuje mi ta ciemniejsza smuga i tez widza jakas zolta kreske...troszke ten makijaz wyglada jakby byl robiony na jakims innym...no ale jesli malowalas pod wplywem to calkiem calkiem wyszlo
Ostatni makijaz to istny nielad artystyczny
zgadlas,pierwszy malowany Madzi jest na juz jeden zmyty,ale nie do konca
hehe % zrobily tez swoje jak i pozna pora

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
sprytnie sie podepne pod Ta opinie
Dodam jeszcze od siebie ze Fergi i te jej rzesy ahh o Tobie juz pisac nie bede bo znowu sie posypią slodkosci
dzieki Sysiu

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz w takim makijażu
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Ja Cie.....

Ten 1 mnie powalił- wygladasz przepieknie, przefantastycznie, uroczo itd... Co Ty robisz ze masz taka cere?!?!?!?!? Ja chce Ja ostatnio wszystko od Ciebie chce .
2- mi sie podoba, troche sie tam osypało to fakt, ale przymkniemy oko. ladne jest to zdjecie z włosami zaczesanymi na twarz, ze tylko oczko widac .
3- czad, no brak słow
hehe ost chcialas golfik
ja cere?ojej jaka Madzia ma miodzio
ost mnie cos wysypuje
dziekuje

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
A dzien dobry
właśnie wrociliśmy z Tżtem z relaksującego po-imprezowego spacerku a tu taka niespodzianka

Emilko-wyszło świetnie! Dodam tylko że my naprawde bylyśmy już... ten tego w czasie tworzenia makijażu-ja sie poddałam z zaufane ręce -z pełnym sumieniem moge napisać -profesjonalistki i jestem zachwycona. Brwi tylko zapomniałyśmy-ale o tej porze, kto by pamiętał
Najlepszy był powrót do domu z klasycznie każdym okiem inaczej umalowanym. Że tż się już przyzwyczaił to ja wiem-taksówkarz niekoniecznie

Buziaki niedzielne i udanych urodzin Kacperka

dziekujęmy za wszystkie komentarze! (ps. Powiesz dziewczynom ze ten drugi to aligator miał być?)
hehe Madziu piekna ty moja
dziekuje za takie zaufanie jakim mnie obdarzylas ,co do profesjonalizmu to .....daleko mi,ale te slowa sprawiaja,ze zaczynam bardziej w siebie wierzyc
hehe taksowkarz nie jedno w Irl juz widzial,wiemy to obie,wiec taka piekna osoba jak ty nawet w nieudanym makijazu `aligatora` hehe - racja to byla moja koncepcja,ktora nie wyszla

dziekujemy za milo spedzony czas jak i zyczonka

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Hahahahaha !!!!!!!!!!!!
To tak jak ja i listonosz !!!!!

Emalio gapa ze mnie- wszystkiego naj dla Kacpra
nic nie szkodzi,dziekuje w jego imieniu

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-03-14 o 20:27
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując