Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 10:27   #12
Gazownik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 147
Dot.: Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
I poszedł sobie,, i bąki puszcza na te nasze porady hehehe

hahaha... bąki zrywam urocze, przyznam, że nie spodziewałem sie takiego odzewu i nie wchodziłem.

Moja żywienie wygląda w ten sposób, ze na 2,5-3 miesiące odstawiłem większość rzeczy nabiałowych(mleko, ser), cukier(przestałem słodzić herbatę, nie spożywałem słodyczy). Jadłem gotowane rzeczy. Zdecydowałem się na takie żywienie, bo mi wyszło na testach w punkcie gdzie niby badają alergie za pomocą urządzenia biorezonansowego(urządzen ie Mora), iż organizm nie toleruje własnie cukru białego, mleko krowiego oraz białka kurzego. Brałem do tego leki na candida albicans (grzyby) oraz na pasożyty(lamblie). Do tego chodziłem na terapie, która niby miała zwalczyć tego grzyby i pasożyty. Skutek był taki, ze po tych lekach(?) spadł mi apetyt na cukier, z czego byłem zadowolony, bo jestem smakoszem i zrzuciłem 12kg w 3,5 miesiące(dieta połączona z dużym wysiłkiem fizycznym), ale dolegliwości gazowe pozostały niezmienione. Jakiś tam plus był z pójscia do tego punktu, gdzie badałem sie przy pomocy tego urządzenia, bo zacząłem się inaczej żywić. Poszedłem jeszcze na testy do tradycyjnego alergologa i wyszło mi, że nie mam alergii na mleko, białko kurze, tylko na seler, orzech laskowy i włoski oraz mąke żytnią a do tego mam alergie na wszystkie badane pyłki roślin jakie były w badaniach. Lekarze tradycyjni śmieją się z badań na aparacie Mora. Powróciłem do nabiału, cukru, ale już w mniejszych ilościach. Dowiedziałem się jeszcze, że alergia na produkty i nietolerancja to różne rzeczy. Alergia daje natychmiastową reakcje, zaś nietolerancja objawia się po kilku godzinach, nawet do kilku dni, więc ciężko określić na co ma się tą nietolerancję i które objawy łączyć z nietolerancją. Chciałem nawet zrobić sobie badania na nietolerancję w prywatnym punkcie, ale alergolog powiedziała, że jeśli mam dużo pieniędzy to mogę zrobić, ale uważa to za zbyteczne, bo i tak nic nowego z nich nie wyjdzie. Jakie jest Wasze doświadczenie, wiedza na ten temat? Ok. 400złotych te testy na nietolerancje kosztują.

Popijam siemię lniana, kminek mielony, rumianek, mięte. Wyszukałem w necie oraz zakupiłem Super alga chlorella z glonów na oczyszczanie z toksyn oraz gastric(enzymy trawienne), ale nie czuję jakichś zmian pod względem ilości wzdęć i gazów.

Jeśli chodzi o ruch to go mam w umiarkowanym stopniu. Poruszam się trochę, więc nie jest z tym tak źle.

Mam wrażenie, że w podstawówce nastąpiły po prostu jakieś trwałe zmiany na jakimś odcinku układu pokarmowego, czego konsekwencja jest nadprodukcja systematyczna gazów.

C.d.n.
Gazownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując