Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-06, 11:54   #21
Gazownik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 147
Dot.: Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Jak tu wyzej wspomnial akot80 - sprobuj ograniczyc na jakis czas produkty zbozowe. Mozliwe, ze masz w jakims stopniu nietolerancje na gluten. Sprobuj przez tydzien nie jesc w ogole pieczywa, makaronow, ciast. Zrezygnuj tez z piwa.
Byłem ostatnio u gastrologa. Powiedział, że endokrynolodzy nie znają się na gruczołach trawiennych. Przypisał lek związany na polepszenie pracy trzustki. Rozmawiałem odnośnie żywienia i powiedział, żeby spróbować odstąpić od właśnie mącznych rzeczy.

Podobno są urządzenie monitorujące cykl trawienia. Coś ktoś o tym wie? Ceniony ponoć gastrolog lubelski, do którego chodzę mówił mi, że w ubiegłym roku w szpitalu przy Al. Kraśnickiej w Lublinie było takie urządzenie przywiezione na testy, ale jest bardzo drogie i w państwowych placówkach nie ma w ogóle. Powiedział dr, żeby szukać w prywatnych placówkach. Nie ma pojęcia czy są gdzieś w Polsce a chętnie bym poszedł na takie badania. Nie mogę jednak w ogóle znaleźć informacji na ten temat w necie.
Gazownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując