Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-05, 22:19   #1008
calliea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Talking Kreatywne metody przejścia z farbowanych czarnych włosów na biały blond?

Hej. Mam kłaki farbowane pudełkową supermarketową farbą na ciemny, ciemny brąz (prawie czarny). Jak zwykle po kilku latach mi się odwidziało i zastanawiam się nad zmianą.


Pytanie jak to ugryźć? Ściąganie koloru bleachem nie wchodzi w grę, miałam ściągany w przeszłości i włosy były wysuszone i sianiste. Nie odpadły mi jak niekiedy się zdarza, ale ładnie nie wyglądały.


Bardziej ciekawią mnie jakieś delikatniejsze metody i czy ma to w ogóle szanse powodzenia.



Przeszło mi przez myśl nie farbować odrostów, wyglądać jak menel przez 2 lata, a potem rozjaśnić naturalne (ciemny blond), ale to taka średnia opcja, bo o ile ciemne odrosty i białe włosy jakoś wyglądają, o tyle na odwrót byłoby... może trochę zbyt oryginalnie



Czy znacie jakieś specyfiki, którymi możnaby np. pokrywać odrosty zupełnie bez szkody dla włosa, które potem nie przeszkadzały przy rozjaśnianiu?



Albo może ma ktoś jakiś lepszy pomysł/tajemną sztuczkę, o której nie słyszałam?


Thanks
calliea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując