Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-22, 07:13   #50
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez tynka888 Pokaż wiadomość
Ja wolę szybko się spotkać i zweryfikować na żywo jaki jest pan Bo ja przyznaję mistrzem pisania też nie jestem, po prostu nie przepadam za tym wolę rozmowę na żywo i pewnie też można odnieść, że jestem niezainteresowana albo nudna Lepiej mi się piszę później jak już się spotkamy i było flow A tak to nie kręci mnie pisanie w nieskończoność z kimś obcym kogo nawet nie widziałam na żywo. Mi wystarczy kilka wiadomości przed spotkaniem, takie pisanie "co tam", "co robisz" co chwilę od obcego typa też by mnie zirytowało.
Również uważam, że tak najlepiej i myślę, że podczas pierwszej / drugiej rozmowy warto to jakoś zasugerować lub powiedzieć wprost. I po prostu dążyć do spotkania i poznania się.

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Przede wszystkim pytalam czysto teoretycznie, bo naszly mnie przemyslenia na jakie typy facetow w ostatnim pol roku trafialam. Jak ignorujw kilka dni to raczej z gory moz a zalozyc, ze zainteresowanie jest takie se i raczej szansa na wzbudzenie zaintereswoania dalsza znajomoscia jest bliskie zeru. No ale trafiaja sie i tacy, co pisza wlasnie "wstalas" "wyspalas sie" "co robisz" itd. i z tymi zagadywaczami najczesciej rozmowa to takie oitu pitu o d. Maryny co nic nie wnosi. Mysle ze czasem te pytania to przejaw proby bycia na sile kulturalnyn (jak spalas, jak minal dzien) co w nadmiarze daje skutek odwrotny.
I zastanawialam sie jak wy reagujecie na takich gagatkow, czy od razu skreslacie czy jednak dajecie szanse
Warto stawiać na szczerość, nie bać się jej. Jeżeli ktoś się ma obrazić, to cóż - trudno. Jeżeli takie zagadywanie Cię nie kręci, to wyłuszcz to facetowi. Nawet w pierwszej rozmowie tak ogólnie napisz, że wolisz jedną konkretniejszą rozmowę pod koniec, czy w połowie dnia, zamiast jakiegoś bezsensownego "jak tam" i tym podobnych. Inteligentny facet raczej w tym momencie zrozumie o co chodzi.

Ale przede wszystkim musisz się sama zastanowić czego chcesz, bo czasami mam wrażenie, że niektóre dziewczyny tutaj chcą "trochę być w ciąży" - żeby było zainteresowanie ze strony faceta, ale oj oj oj, nie za dużo, tu już coś źle napisał, tu za szybko / za wolno itd. Przede wszystkim warto stawiać właśnie na to poznanie się na żywo i nie przeciągać tego w nieskończoność, bo naprawdę nie każdy jest mistrzem pisania i small talków.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując