Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-22, 09:37   #52
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Z tym, że nie każdy jest mistrzem pisania i zyskuje przy poznaniu na żywo zgadzam się. Natomiast z tym, że może to przez wypalenie rozmowami na apce randkowej - no kobieta też może mieć już dość setnej takiej samej rozmowy i zadawania w kółko takich samych pytań. To czemu wtedy na takiej apce siedzieć i czekać, aż druga strona w rozmowie się cały czas będzie wykazywać? Nie lepiej zrobić sobie wtedy przerwę? Jak wtedy tak naprawdę poznać kogoś fajnego, skoro samemu nie wykazuje się zbytnio inicjatywy i nie pokazuje się tak naprawdę przez to od fajnej strony?
No chyba, że facet wygląda tak, że tylko czeka, aż kobiety będą koło niego tylko skakać w rozmowach
Ja uwazam, ze jak ktos krozysta z apek to wlasnie lepiej sobie zrobic przerwe, zeby nei doswiadczyc zmeczenia materialu. Jak kiedys mialam te apke jakos tak dlugo odpalona , to juz pozniej irytowalo mnie odpowiadanie na te same pytania, juz nie bylo we mnie az takich checi do poznania kogos.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Najpopularniejsze sa whatsapp gdzie potrzeba numeru, albo messenger gdzie podaje nazwisko, wiec wydaje mi sie opcja z numerem lepsza


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem najlepszy instagram Ani nazwiska nie trzeba podawac, ani nr telefonu :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując