Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-22, 10:30   #58
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Ale przede wszystkim musisz się sama zastanowić czego chcesz, bo czasami mam wrażenie, że niektóre dziewczyny tutaj chcą "trochę być w ciąży" - żeby było zainteresowanie ze strony faceta, ale oj oj oj, nie za dużo, tu już coś źle napisał, tu za szybko / za wolno itd. Przede wszystkim warto stawiać właśnie na to poznanie się na żywo i nie przeciągać tego w nieskończoność, bo naprawdę nie każdy jest mistrzem pisania i small talków.
Bo to jest tak, ze albo sie z kims zgrywasz albo nie. Jezeli rozmowa fajnie sie rozwija, trafia w potrzeby rozmowcow, to spotkanie jest naturalna konsekwencja tych rozmow. Tak jak napisala Floppa nie kazdego trzeba poznawac i dawac mu szanse . Wydaje mi sie tez, ze w pewnym wieku czlowiek ma juz te intuicje,poparta doswiadczeniem i w ten sposob selekcjonuje. Oczywiscie tez jestem za tym, ze lepiej dazyc do spotkania , ale jezeli rozmowy byly takie sobie, to w moim przypadkku do tych spotkan zazwyczaj nie dochodzilo, a nawet jak dochodzilo, to moje odczucia sie nie zmienialy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując