Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka? Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-23, 05:50   #2088
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;88085362]Fakt,że wygląda raczej OK, ale wiesz to grozi ich błyskawicznym zwietrzeniem flaszka w takim stanie.
Ja z jasminum kupiłam tester kiedyś chanel19 i dostałam ewidentnie majstrowane przy psikaczu (też najprawdopodobniej podmienionym), który zresztą przy psikaniu cieknie na butelkę, rusza się na wszystkie strony i jeszcze wydaje dziwne dźwięki. Byłam zła, ale machnęłam ręką (chyba jednak niesłusznie, bo psuje przyjemność używania).
Podejrzewam,że coś się zepsuło i żeby towar się nie zmarnował jakiś majsterkowicz tak to naprawiał nieudolnie, tak jak w mojej flaszce i postanowili sprzedać po niższej cenie. [/QUOTE][1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;88085625]Ta flaszka ma wadę produkcyjną, że to się nie wylało to CUD. Moim zdaniem zwyczajnie maszyna na taśmie produkcyjnej nie połączyła trwale atomizera z flaszką.
Dzwoń, pisz, wysyłaj zdjęcia do sklepu i uzgodnij jak to masz odesłać żeby uznali reklamację. Takie perfumy szybko sie zepsują, nie ma na co czekać.[/QUOTE]Dzieki za opinie. Dzwonilam tam,opisalam problem,mam to odesłać.
Musze to tylko dobrze zabezpieczyc i skleić taśmą,ale i tak boję sie,ze to może sie rozlać podczas wysylki.
Zapach tez jest jakis dziwny,nie wiem czy to już nie zaczęło sie psuć,jak to otwarte jest z 2014 r.
Nie udalo mi sie dostać do miejsca gdzie moglabym to porównać,i nie będę tego już robic.
W poniedziałek odsyłam te perfumy i czekam na dalszy rozwój zdarzeń.

Dam znać czy perfumeria zachowała sie Ok i oddała kasę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując