Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieudana trwała - ścinać czy zaakceptować? Proszę oceńcie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-14, 08:38   #1
colours
Raczkowanie
 
Avatar colours
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 167

nieudana trwała - ścinać czy zaakceptować? Proszę oceńcie...


cześć...
Byłam przedwczoraj u mojej fryzjerki...nie nauczona przygodą rok temu z złym farbowaniem (się naczekałam aż odrośnie naturalny kolor), stwierdziłam na fotelu, że odkąd u Niej się tnę, czyli 3 lata, to robię tak samo, tylko długość inna, bo mam proste włosy i że zaszaleję i coś zmienię. Zaproponowała mi trwałą - fale ala delikatne loki. Upewniłam się czy aby na pewno to będzie ok, czy moje włosy to przeżyją i upewniałam się o prawidłowy efekt. Powiedziała, że oczywiście. Cóż było siano ale było widać jeszcze pierwotne zamierzenie.
Wczoraj je umyłam i zero formy....siano
są straszne - suche i jak drut...chyba są spalone, z tego co czytałam.
co mi radzicie? zaakceptować i jakoś się pokazywać między ludźmi i ew. je prostować codziennie i jeszcze bardziej sobie tym włosy zniszczyć...czy być radykalną i się ściąć na łyso i nosić perukę czy chustę....innych pomysłów nie mam, aż mi się płakać chce jak pomyślę ile czasu minie nim powrócę do swojej fryzury...czyli naturalnie prostych włosów do połowy szyi
załączam zdjęcia...
colours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując