Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 18:52   #1863
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość

Cześć

Jak pisała Kafka, miesiąc to nie tak źle. Masz doświadczenie w handlu, zaczyna się sezon przedświąteczny, sporo sklepów szuka kogoś do pomocy na ten okres, może tam by spróbować się zaczepić? Choćby na ten miesiąc-półtora?


Hej
Tak, ofert dot. sprzedaży jest mnóstwo, ale nie po to się zwalniałam z handlu, żeby z powrotem do tego g... wrócić, mam nadzieję, że coś znajdę normalnego, bo tamta praca mnie wykończyła, wcześniejsza w sklepie zresztą też.

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Spokojnie, na pewno się coś znajdzie, to niestety rzadko dzieje się tak szybko, żeby w ciągu miesiąca znaleźć nową pracę

A tak swoją drogą zawsze mi się wydawało (i tak słyszałam), że we Wrocławiu i w Krakowie to jest dobry rynek, a z tego wątku okazuje się, że tak jak w każdym dużym mieście, szału nie ma.

Trzy lata to tak akurat, żeby naściemniać coś o potrzebach wyzwań, awansu i zmianie branży, a przecież to nie jest całkiem kłamstwo
Taaa, te ploty o Wrocławiu a tak naprawdę Wrocław jest dobrym miejscem dla IT, chociaż pod względem kasy tutaj szału nie ma, a standardy jak we Warszawie (i ceny najmu również ). A co do reszty to hmm ofert jest pełno, ale jak ja to nazywam g****pracy typu call center, windykacja, sprzedaż/handel, gastronomia. Dla studentów raj, dla starszych już niestety niekoniecznie.

No będę musiała trochę koloryzować, bo ostatnio już padały takie pytania, więc gadałam o potrzebie rozwoju, stabilnej pracy, normalnym systemie godzinowym. Nie wiem co tu można więcej powiedzieć, bo przecież nie powiem, że szukam spokojnej roboty byleby zrobić i wyjść o 17. Najbardziej mnie irytowało pytanie czemu chcę nagle (!) po 3 latach prawie zmienić pracę w sklepie na inną...no bo każdy chce w sklepie do końca życia pracować.

Jutro rozmowę w urzędzie. Dziś miałam 2 etap testu na staż w sądzie, a w piątek mam test na kolejne inne stanowisko urzędnicze i potem jak zaliczę ten test to jest rozmowa. Nie wiążę nadziei z tymi ofertami, bo to urzędy, a wiadomo jakie są o tym ploty.
Z reszty cv kompletna cisza ;/
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora