Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 19:09   #1865
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Te wszystkie pytania na poziom B1? B2 i wyżej to rozumiem, ale w B1 to albo się za mocno oceniam albo się za dużo zapomniałam.
Wydaje mi się ze na B1 musisz umieć opowiedzieć o sobie, o swoich zainteresowaniach, wakacjach, o planach na przyszłość.

Cytat:
Napisane przez netya Pokaż wiadomość

No będę musiała trochę koloryzować, bo ostatnio już padały takie pytania, więc gadałam o potrzebie rozwoju, stabilnej pracy, normalnym systemie godzinowym. Nie wiem co tu można więcej powiedzieć, bo przecież nie powiem, że szukam spokojnej roboty byleby zrobić i wyjść o 17. Najbardziej mnie irytowało pytanie czemu chcę nagle (!) po 3 latach prawie zmienić pracę w sklepie na inną...no bo każdy chce w sklepie do końca życia pracować.

Jutro rozmowę w urzędzie. Dziś miałam 2 etap testu na staż w sądzie, a w piątek mam test na kolejne inne stanowisko urzędnicze i potem jak zaliczę ten test to jest rozmowa. Nie wiążę nadziei z tymi ofertami, bo to urzędy, a wiadomo jakie są o tym ploty.
Z reszty cv kompletna cisza ;/
Ja nie widzę nic złego w tym, że chcesz mieć normowane godziny pracy i nie chcesz rozwijać się do końca życia w handlu, może nie trzeba tu ściemniać
Trzymam kciuki za jutrzejszą i piątkową rozmowę
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora