Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 19:18   #1866
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze na B1 musisz umieć opowiedzieć o sobie, o swoich zainteresowaniach, wakacjach, o planach na przyszłość.

Ja nie widzę nic złego w tym, że chcesz mieć normowane godziny pracy i nie chcesz rozwijać się do końca życia w handlu, może nie trzeba tu ściemniać
Trzymam kciuki za jutrzejszą i piątkową rozmowę

Według wiki, ESOKJ opisuje znajomość B1 tak: "Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą znanych jej spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Potrafi radzić sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć podczas podróży w rejonie, gdzie mówi się danym językiem. Potrafi tworzyć proste, spójne wypowiedzi na tematy, które są jej znane lub które ją interesują. Potrafi opisywać doświadczenia, wydarzenia, marzenia, nadzieje i aspiracje, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany."
Więc w sumie to co napisała Kafka chyba by było optymalne na rozmowie kwalifikacyjnej, tak myślę.


Tak, trzymamy kciuki za Was dziewczyny. Powodzenia!
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora