Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 21:41   #1883
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze na B1 musisz umieć opowiedzieć o sobie, o swoich zainteresowaniach, wakacjach, o planach na przyszłość.



Ja nie widzę nic złego w tym, że chcesz mieć normowane godziny pracy i nie chcesz rozwijać się do końca życia w handlu, może nie trzeba tu ściemniać
Trzymam kciuki za jutrzejszą i piątkową rozmowę
Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Według wiki, ESOKJ opisuje znajomość B1 tak: "Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą znanych jej spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Potrafi radzić sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć podczas podróży w rejonie, gdzie mówi się danym językiem. Potrafi tworzyć proste, spójne wypowiedzi na tematy, które są jej znane lub które ją interesują. Potrafi opisywać doświadczenia, wydarzenia, marzenia, nadzieje i aspiracje, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany."
Więc w sumie to co napisała Kafka chyba by było optymalne na rozmowie kwalifikacyjnej, tak myślę.


Tak, trzymamy kciuki za Was dziewczyny. Powodzenia!
Dzięki dziewczyny, znam te opisy poziomów, ale nie miałam pomysłu o co mogą pytać. Dzięki Kafka za inspirację. W sumie wstępną rozmowę już miałam, pan pytał o to co lubię robić w wolnym czasie i czy znam ich firmę. W ogóle strasznie spoko gościu, byłam akurat z dzieciakami pomagać u teściów, myślałam, że moje śpią ale jedna przyczłapała i mi przeszkadzała w rozmowie. Panu to nie przeszkadzało, był tak fajnie, naturalnie miły. Niestety nie wiadomo czy będzie on na mojej rozmowie czy koleżanka. W mailu dostałam namiary na koleżankę, jak sprawdziłam ją na Linkedinie to jest po germanistyce i się przeraziłam, bo na wszystkim mogłaby mnie zagiąć.
Polny_mak jeszcze co do zbliżającej się rozmowy to też mam podobne odczucia, a co jal okaże się, że jestem za słaba ze względu na niemiecki, a co jeśli jednak za mocna, bo stanowisko niższe niż te co miałam do tej pory (inna specyfika), a co jeśli i tak w kółko. Przez to ostatnio nie mogę zasnąć, do 3ciej siedzę na wizażu i czytam różniste wątki, bo inaczej oczy jak 5 zł i gapię się w sufit.
Cytat:
Napisane przez koralina3 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, za wszystkie dziewczyny tutaj zgromadzone! Oby każda z Was/z nas znalazła pracę swoich marzeń.

Niektóre z Was boją się , ze w jakiś sposób zostaną zidentyfikowane przez pracodawcę. Chyba nie przeszkadzałaby taka sytuacja gdybym ktoś przypadkowo mnie rozpoznał. Nic co napisałam nie rozmija się z prawdą, więc raczej nie mam się czego wstydzić.

Jutro wracam. Ciekawe do czego w zasadzie. Czy znów do pustego biurka? A może tego biurka nawet już nie ma? Strasznie się denerwuję
Oby było lepiej niż ostatnio. Daj znać jak tam.
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pamięć [emoji255] jeszcze nie opijam - są nim zainteresowani, w przyszłym tygodniu ma dostać konkrety na papierze i podjąć ostateczną decyzję, bo wstępnie to ponoć chce zmienić [emoji14] Jak odejdzie z tego kołchozu (też tam pracowałam), to autentycznie upiję się do nieprzytomności [emoji23]
Generalnie dobrze, że pocwiczylismy rozmowę rekrutacyjna, bo jak zobaczyłam jego minę na pytanie "czemu chce pan pracować akurat u nas?" to padłam [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzymamy dalej kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora