Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-18, 08:27   #2311
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
Ja wielokrotnie robiłam baaaaardzo głębokie bikini. Na zero.
Hmm wrażenia?
Nieciekawe
Oczywiście jest to bolesne, ale przede wszystkim trzeba dość dobrze naciągać i skórę i bardzo uważać! Przyznam szczerze, że trzeba się trochę nagimnastykować... poza tym należy uważać, żeby pasta nie dostała się... wiadomo gdzie bo będzie bardzo piekło i szczypało zapewne przez cytrynę w składzie.. Natomiast warto, ponieważ dokładnie wydepilowana skóra jest bajecznie gładka
Z tym sobie nie radzę - nie potrafię tak naciągnąć skóry, żeby oderwać pastę i w efekcie pasta się ciągnie zamiast odchodzić od skóry.


Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
Mimo depilacji włoski NIE odrastają mi mniejsze, rzadsze, delikatniejsze czy jaśniejsze, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że niektóre obszary depilacja 'pobudza' .
A to dziwne, wszędzie piszą, że regularna depilacja osłabia włoski.
Ja gdzieś słyszałam (albo czytałam), że żeby depilacja działała osłabiająco na włoski, te muszą być w fazie wzrostu (w fazie anagenu) - tylko wtedy wyrywanie włosa osłabia cebulkę.
Z drugiej strony tak sobie myślę, że jeśli zażywamy jakieś suplementy na wzmocnienie włosów, to one działają przecież na wszystkie włosy nie tylko te na głowie - może to jest przyczyną, że nie widzisz różnicy. A poza tym nie wiesz jakie by były gdybyś nie depilowała tylko np. goliła. Bo może one są słabsze, tylko jest to dla Ciebie niezauważalne przez brak porównania.
Ja nogi depiluję regularnie od kilku lat (pewnie będzie z 10) - najpierw depilatorem elektrycznym, teraz od jakiegoś czasu pastą i chyba widzę, że na nogach mam słabsze i cieńsze włoski. O reszcie się nie wypowiem, bo do tej pory goliłam maszynką lub stosowałam kremy. Dopiero od niedawna zaczęłam używać pasty, więc na razie nie mam porównania.
Ale w sumie, może to kwestia osobnicza

Zauważyłam u siebie ciekawą rzecz. Wczoraj podczas depilacji nóg, przez wysoką temperaturę pasta dość szybko zrobiła mi się ciapciata i nie mogłam jej oderwać od nogi, więc użyłam pasków. I stwierdziłam, że z użyciem pasków boli znacznie bardziej. Dlaczego? Przecież to w końcu ta sama pasta .

Edytowane przez aferka
Czas edycji: 2012-06-18 o 08:33
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując