Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eureka!! Pasta cukrowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 17:18   #2324
mis1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez pancia_h Pokaż wiadomość
Przepraszam jeżeli takie pytanie już było, naprawdę staram się przeczytać jak najwięcej wpisów.
Dużo osób poleca pastę cukrową i chcę spróbować, ale nie wiem czy kupić na Allegro, czy zrobić. Jeżeli zrobić to muszę "poświęcić" garnuszek czy da się to przelać do pojemniczka?
Drugie pytanie. Ta depilacja jest podobna do:
http://www.youtube.com/watch?v=rWXzu...feature=fvwrel
ale zakładam że to nie to samo. Wie może któraś co to? Podoba mi się bo można nałożyć na większą część nogi a nie malutkimi kawałeczkami.
1. Wydaje mi się, że to jest wosk do używania bez pasków, ale ekspertem nie jestem.
2. Nie musisz poświęcać garnuszka. Możesz przelać do jakiegoś innego pojemnika, ale takiego który zniesie przynajmniej kilkanaście sekund w mikrofalówce.
3. Ja osobiście nie robię sama pasty. Wolę kupić na allegro, choć to nie jest doskonałe rozwiązanie. W ogóle podziwiam te, które same próbują robić pastę. Jak widać nie jest to sprawa prosta, a do tego przy dzisiejszych cenach cukru (a nie może to być pierwszy lepszy cukier z tesco czy biedronki, tylko cukier dobrej jakości), to się zwyczajnie nie opłaca. Cenowo wychodzi mniej więcej na to samo.

W sumie ja to widzę tak: żeby robić to samemu, to trzeba by mieć dostęp do cukru dobrej jakości po niższych cenach i zdolności do robienia naprawdę dobrej pasty.

Jeżeli się już zdecydujesz kupić na allegro, to nie kupuj Halaweh ani Safyie, bo to strata pieniędzy i nerwów.
mis1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując