Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 19:31   #222
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Proszę o radę! Moja koleżanka się stacza. Nie wiem co zrobić!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87601675]Owszem mogłaś widzieć. Natomiast nie pisałam czy byłam w ciąży, więc tego nie wiesz i nie będziesz nigdy wiedziała.
Powtórzę: większą wiedzę masz wyłącznie na temat siebie samej. A internet ma tutaj każdy tam znajdzie co chce. Głosy, że ciąża to nie choroba również znajdziesz. I tak wszystko to można o kant tyłka potłuc, bo posty w internecie to nie jest żadna podstawa do oceny częstotliwości czegokolwiek. To tak jakbyś na podstawie wątków na Intymnym stwierdziła, że wszystkie związki są patologiczne.[/QUOTE]No dobrze tego nie wiem różne są sytuację które mogły Cię spotkać.
Nie znajdzie co chce tylko dziewczyny często potrzebują porady gdy coś je w ciąży martwi albo czują się fatalnie itd.
To część tego co można stwierdzić,jak wygląda cała ciąża i że nie jest to łatwy stan dla większości kobiet tyle.
Już nawet nie mówię o forum i opiniach kobiet ale wiele rzeczy można dowiedzieć się od lekarza jakie dolegliwości w ciąży mogą występować itd.
Starczy już tej dyskusji o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując