Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-30, 19:34   #1435
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87893903]Ale chcesz teraz Retirides zaczynać? Jak mogę coś doradzić, to nie zaczynałabym w momencie, kiedy twoja skóra jest podrażniona czy łuszcząca się po czymś innym. Odczekałabym minimum jeden cykl naskórkowy, powiedzmy z 4-6 tygodni.

Lepiej unikać powodów do zapalenia skóry [/QUOTE]

Nie, nie. Retirides najwcześniej w sierpniu, muszę wykończyć moje serum Obagi plus tonik z kwasem glikolowym Alpha-H, to killer dla mnie, więc nie wchodzi w grę wprowadzenie tretinoiny, jak go stosuję. Wykończę całą pielęgnację, poczekam tak jak piszesz 4-6 tygodni bez żadnego złuszczania, kwaszenia i rozpocznę przygodę z tretinoiną. Boję się bardzo, bo ja mam taką skórę, że Sesderma Retises 0,5 robiła z niej suchy, napięty placek. No ale może powolutku da się jakoś skórę przyzwyczaić. Zdecydowałam się kupić Retirides bo chyba mimo wszystko bardziej ufam kobietom sprzedającym tretinoinę z Hiszpanii, niż tretinoinie z Aliexpress, boję się rtęci w tych kosmetykach z Azji. Jedno opakowanie już idzie, ale dla mnie to raczej będzie ostatnie.

Edytowane przez red-witch
Czas edycji: 2020-05-30 o 19:36
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując