Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-03, 14:14   #3084
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Jako, że brak dostępu do kosmetyczki z wiadomych przyczyn, zaczęłam przygodę z goleniem twarzy (nie, nie chodzi o zarost, celem jest manualna eksfoliacja). Muszę sobie kupić profesjonalne ostrza, ale efekt po 1 zabiegu niezły.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Moim problem pierwszego świata jest to że nie mogę skontaktować się z ortodonta. Byłam umówiona na wizytę kontrolną i drugi łuk na koniec marca. Dzień przed mi odwołali. Na szczęście umówiłam się wcześniej na 20 kwietnia. Tyle że wątpię ze się odbędzie i chciałabym na maj bo wiem że ta wizyta chwilę potrawa. Jestem umówiona na 10 maja ale tylko na kontrolę. Nie założy mi aparatu wtedy. Pisalam na fb, dzwoniłam i kurde zero kontaktu. A wiem że jak otworzą i się rzuca to termin na założenie aparatu może być bardzo długi. Szlag mnie trafia i serio mam ochotę napisać im opinie na fb albo w google żeby zauważyli pacjentow
Uuu, mocno niefajnie, że nie dbają o kontakt z klientem-pacjentem. Chyba, że coś się złego stało (oby nie). W mojej okolicy (Górny Śląsk) akurat jeżeli chodzi o profesjonalne stomatologie i ortodoncje, część gabinetów otwartych, więc trochę mnie dziwi coś takiego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora