Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-26, 10:12   #549
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Ooo na pewno ma demona za uszami [emoji1787] nie to żebym się jakoś bardzo tym dręczyła ale mam z tyłu głowy to wszystko.
O dziwo badania ostatnio robiłam przed wyjazdem nad może. Nawet tarczycę bo dawno nie robiłam i wszystko wygląda git. Wprawdzie reszty hormonów nie badałam bo jeszcze mi się okres nie spóźniał. Chyba mnie jednak czeka gin ale nawet prywatnie to poczekam z dwa tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to jak prywatnie to moze idz to takiego ktory od razu robi usg na wizycie?

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, raczej miałam regularne chociaż ostatni okres też mi się spóźnił ale tylko z 2-3 dni.
Może jakby Klaudia nocą nie wisiała na cycu czasem to by okres wrócił? Nie ma co gdybać myślę bo na pewno bez @ wygodniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a odzywiasz sie dobrze ostatnio? moze poprawa diety by pomogla? zdrowe tluszcze zwlaszcza
wlasnie Klaudia juz nie wisi nocą na piersi. Ostatni raz ją karmie o 21.00 a pozniej o 6.00.
Ja bym chciala juz drugą ciązę dlatego mi zalezy na powrocie @, ale tez chce Klaudie stopniowo odstawic.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Może ze stresu i przemęczenia? Badania kiedy robiłaś, może warto?



Nie martw się, mój dwulatek co prawda na piersi, ale też nadal w pieluchach. Powiem więcej - nadal śpi w łóżeczku ze szczebelkami! I niewiele mówi, choć coraz więcej (tak zrozumiale - bo rozumie i po swojemu mówi wiele). I do tego tragedia (według niektórych członków rodziny), bo ma fazę na jedzenie tylko kilku rzeczy, a do tego często odmawia posiłków i nadal jest często karmiony, zwłaszcza teraz (w sensie, łyżeczką, kanapki czy pankejki je sam). No i nie lubi placów zabaw. Już usłyszałam, ze to dlatego, że nie jest chrzczony
matko, co za komentarz no, ale takie komentarze nic nie swiadczą o osobie komentowanej za to wiele mowią o nadawcy...




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując