Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc, formaldehyd ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-08, 18:49   #4
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Proszę o pomoc, formaldehyd ?

Abisans, dziękuję ! Zdjęcia były zrobione świeżo po zmywaniu lakieru, teraz już się troche ''wyciszyły". Opiłowałam je na krótko( ale nie zupełnie na zero ), i będę się teraz kurować nie malowaniem tymi wstrętnymi odżywkami, bo każde na dłuższą metę niszczą moje paznokcie.
Kompletnie nie wiedziałam co to jest, mimo iż jestem kosmetyczką ( tak tak wiem, skórki i połamane paznokcie- szewc bez butów chodzi.. ) i się załamałam że odpadną mi paznokcie. Dam im troche odpocząć, może nic sie nie będzie działo.

A co do ładnej płytki- dziękuję ! aż się uśmiechnęłam, nikt nigdy nie skomplementował moich paznokci, zawsze miałam kompleksy że mam łopaty- strasznie długo obgryzałam paznokcie i miałam strasznie szerokie i brzydkie, odkąd zaczęłam o nie dbać piłowałam je na prostokąt i jakoś się wyprowadziły, ale nie sądziłam że mam choć trochę ładną płytkę


Dziewczyny, zanim sięgniecie po jakąś odżywkę zastanówcie się czy jest taka konieczna potrzeba, i kontrolujcie stan swoich paznokci zanim będzie za późno, te wszystkie zdjęcia onycholizy na googlach są straszne.
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując