Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-06, 18:36   #7
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie

To i ja postanowiłam się w końcu przywitać.

31 lat za kilka dni, mam na "stanie" syna, obecnie w obumarłej ciąży bliźniaczej... Przed synem 2 aniołki. Problemu z zajściem nie mam jako tak, co prawda nie jest to "od strzała", ale zachodzę. Kłopoty pojawiają się jak widać później.

1 ciąża na początku zbyt wolne serduszko, obumarcie ok. 8tc, łyżeczkowanie.
2 ciąża od początku książkowa, obumarcie ok. 9-10tc, łyżeczkowanie.

Później skierowanie na SIS - brak nieprawidłowości w budowie macicy, zalecenie starać się. 1 sex praktycznie bezpośrednio po badaniu i ciąża. Jako że była jakaś promocja w Diagnostyce to zrobiłam betę i pakiet. Tsh 3.83 - szybki telefon do gina - euthyrox 25 i jodid.

Jako że zaliczyliśmy 2 straty to wizyta w poradni genetycznej, na którą jechałam w 5tc. Zlecili tylko badanie kariotypów, wyszły prawidłowe. Ciąża też zupełnie prawidłowa, cc w 37+5 po odejściu wód i 3pkt. w skali Apgar - mały zachłysnął się wodami, nie oddychał przez 1.5min. na szczęście nie ma żadnych komplikacji, skończył w grudniu 3 lata.

W październiku zaczęliśmy kolejne starania, w grudniu poszłam do gin, kazał brać Ovarin. W 2 cyklu II kreski. 1 USG w 4+4 pęcherzyk ciążowy w macicy. Kolejne 6+4 - 2 zarodki, jeden FHR-, drugi FHR+, ale za mało. Kolejne 8+4 - brak FHR. Lekarz powiedział, że w ciągu 2 tygodni powinno się wszystko oczyścić. W poniedziałek mam się stawić po skierowanie do szpitala, bo poza sporadycznymi bólami brzucha nie dzieje się kompletnie nic.

Chcemy jeszcze raz spróbować, więc będę badać mutację MTHFR i PAI, mam już zestaw z testdna. Planuję jeszcze kwas foliowy, witaminę D3, homocysteinę i wskaźnik IO, ale w tej chwili przerosło mnie to finansowo.

To w skrócie o mnie, Was odrobinę "znam", bo często podczytywałam poprzednie części.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując