Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 16:20   #2604
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Uwielbiam lelo
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zdefiniuj "coś" Jeśli pytasz czy daje orgazmy to odpowiedz brzmi TAK, dużo łatwiej i szybciej (ale może być i wolniej z budowaniem napięcia), pozwala dużo lepiej poznac swoje ciało Bardzo polecam Umówmy się - zdecydowana większość z kobiet nie osiąga orgazmu podczas zwykłego stosunku bez dodatkowej stymulacji łechtaczki a natura niestety nie wyposażyła panów w dodatkowy przyrząd do jej stymulacji podczas stosunku.
"Króliczka" polecam bardzo, jeśli myślałaś że to co przeżywałaś to był orgazm to możesz się zdziwić Potwierdzone przez kilka koleżanek
a ja myślałam, że Was zaskocze
nie znałam takiej marki

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie wychodzi na to ("wyprostujcie" mnie, jeśli się mylę), że przy "króliczku" to chłop jest w zasadzie zbędny
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Może pomagać, patrzeć i cieszyć się szczęściem ukochanej może też sfinansować zakup, więc nie tak do końca zbędny


no czuje się zaintrygowana - ide zobaczyć co to "króliczek"

EDIT:
jak patrze na te kształty to chyba potrzebowałabym szczegółowej instrukcji obsługi
zainteresował mnie Tiani, ale ciezko mi to sobie wyobrazić chyba stara już jestem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2021-02-09 o 16:25
p4w jest offline Zgłoś do moderatora