Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-16, 21:16   #185
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez olulica89 Pokaż wiadomość
Co oznacza, jesli podczas badania cytologicznego wyszło mi "Cechy zakażenia: Lactobacillus"
Czy to stan prawidłowy? Ginekolog podczas wizyty tego nie skomentował.
lactobacillus to dobra flora (ja łykam kapsułki z tymi bakteriami, żeby było wszystko ok i własnie żeby wychodziły w badaniach :P), także nie wiem co to za dziwny opis cyto. na pewno tam jest dwukropek a nie kropka? może jakiś błąd nastąpił?
w każdym razie ja bym się chyba zapytała, o co chodzi, bo generalnie lactobacillusy to flora która powinna być i ona chroni przed infekcjami..

Cytat:
Napisane przez erythick Pokaż wiadomość
flybird dostalam opakowanie 6 tabletek, czyli 6 dni
kurcze, trudna sytuacja, bo po leczeniu rzeczywiście dobrze jest kilka dni odczekać z seksem a że stosujesz tabletki, to jeśli jest jakaś infekcja i leczenie przełożysz na po krwawieniu, to możesz zarazić chłopaka skoro współżyjecie bez prezerwatywy pewnie. z drugiej strony nie wiadomo czy tak naprawde masz grzybicę skoro zero objawów a faceci rzadziej łapią grzybka bo nie mają tak sprzyjającego środowiska
ja bym chyba wzięła dla świętego spokoju od dzisiaj i już, najwyżej przymrużyłabym oko na odczekanie z seksem po kuracji. choć pewnie też nic by się nie stało jakbyś wybrała je po krwawieniu z odstawienia.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując