Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 20:47   #189
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez leszekmozdzer Pokaż wiadomość
[/COLOR]ja walczyłam długo z grzybica, znow bede walczyc eh ale to przez chłopaka
wiec polecam Ci po kazdym chodzeniu do kibelka podmywanie sie woda, warto zaopatrzyc sie np w mokre chusteczki, higiena bardzo wazna, zawsze, ale to zawsze sie myj, gdy poczujesz jakiekolwiek swedzenie cortimazolum, zmieniaj bielizne gdy cos Cie swedzi, żadnych bawełnianych rzeczy i korenek, jak sie wleczysz warto pamietac przede wszystkim o higienie czyli podmywanie
polecam
z grzybica mam do czynienia od 14 roku zycia i teraz nie mialam jej przez rok dopoki nie zaczelam brac tabletek i nie zaraził mnie oj parter !
Ale głupotę napisałaś... bawełniane rzeczy jak najbardziej są wskazane, bo są bardzo przewiewne i pupa się nie poci i nie zagrzewa!
Na chusteczki "mokre" też mam coś w rodzaju uczulenia, a poza tym większość zawiera SLS więc to nie wchodzi w rachubę.
A jakby nie patrzeć, z higieną nie mam problemu.
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując