Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z trądzikiem..?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 21:14   #9
cytryna2601
Przyczajenie
 
Avatar cytryna2601
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Walka z trądzikiem..?

Ja też mam cerę mieszaną i trądzikową. Rok temu wybrałam się do dermatologa. Zapisał mi on żel Davercin. Jest to jedyny produkt, jakiego używam w walce z krostami (oprócz żelu do twarzy firmy Iwostin Purritin do skóry tłustej). Davercin nakładamy miejscowo na pryszcze 2 razy dziennie. Po 3-7 dniach syfki znikają! Niestety, jest to preparat wydawany na receptę. Jeśli jednak kiedykolwiek wybierałabyś się do dermatologa, warto zapytać o ten produkt

Chciałabym polecić Ci również żel Iwostin Purritin, o którym już wcześniej wspomniałam. Zmniejsza on liczbę wyprysków i dokładnie oczyszcza on moją skórę, redukując trochę zaczerwienienia.
W lipcu przed trzy tygodnie używałam innego żelu do mycia twarzy - na twarzy wyskoczyło mi stado krost, ale gdy na nowo zaczęłam używać Iwostina, po kilku dniach stan mojej skóry się poprawił

W internecie czytałam również, że picie naparu z bratka może ZUPEŁNIE wyleczyć z trądziku. Wczoraj zaczęłam stosować tę metodę, mam nadzieję, że przyniesie efekty

Natomiast dla te z Was, które borykają się z problemem wągrów, bezsprzecznie powinny wypróbować kosmetyki z serii Ziaji Oczyszczanie z liśćmi manuka (szczególnie warta uwagi jest pasta do głębokiego oczyszczania skóry).
cytryna2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując