Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bottega Veneta Eau de Velours edp, 4,44 zł/ml
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 20:19   #28
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Bottega Veneta Eau de Velours edp, 4,44 zł/ml

Cytat:
Napisane przez JustWomen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za wpłaty

wszystko zostało dzisiaj nadane


cebulki- list wyszedł 18,30. Niestety ale liczy się także grubość przesyłki i przy nadawaniu listu panie dysponują specjalną obręczą przez którą przekładają przesyłkę. Jeśli się nie zmieści, list idzie jako rozmiar L i kosztuje 18,30.
Pani podpowiedziała mi, że tańsza jest paczka prio, w związku z tym przesyłkę nadałam za 14 zł. Tak więc do dopłaty będzie 5 zł.(wliczam też cenę koperty)

Reasumując, wysyłka pocztą staje się nieopłacalna. Paczka w ruchu bije na głowę pocztę, nie tylko ceną, ale też łatwością nadania samej paczki. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia otrzymacie swoje odlewki
Bardzo proszę o info w wątku, po ich otrzymaniu.
Cytat:
Napisane przez JustWomen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za wpłaty

wszystko zostało dzisiaj nadane


cebulki- list wyszedł 18,30. Niestety ale liczy się także grubość przesyłki i przy nadawaniu listu panie dysponują specjalną obręczą przez którą przekładają przesyłkę. Jeśli się nie zmieści, list idzie jako rozmiar L i kosztuje 18,30.
Pani podpowiedziała mi, że tańsza jest paczka prio, w związku z tym przesyłkę nadałam za 14 zł. Tak więc do dopłaty będzie 5 zł.(wliczam też cenę koperty)

Reasumując, wysyłka pocztą staje się nieopłacalna. Paczka w ruchu bije na głowę pocztę, nie tylko ceną, ale też łatwością nadania samej paczki. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia otrzymacie swoje odlewki
Bardzo proszę o info w wątku, po ich otrzymaniu.
Dziękuję, dopłatę zrobię jeszcze dziś lub najpóźniej jutro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując