Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-03, 19:00   #4774
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
ooo a co ta za kurs, z jakiej firmy?


Ja juz po rozmowie. Jestem z siebie bardzo niezadowolona bo wypadłam naprawdę źle, jakbym totalnie nie potrafiła się wysłowić i przekazać tego co mam do przekazania, to druga rozmowa na żywo w ciągu pół roku więc może trudno sie dziwić. Na sam koniec powiedzieli mi że chyba nie potrafię się sprzedać.
Ogólnie widziałam że zaskoczyłam ich tym że mam pytania i nie krępuję się pytać o firmę, styl pracy i warunki zatrudnienia przez co w drugiej części rozmowy odwróciły się rolę i wypadło to tak jakbym ja przeprowadzała rozmowę rekrutacyjną na idealnego pracodawcę. Pewnie trzeba było milczeć i na ich "czy ma Pani jakieś pytania?" po postu powiedzieć że oczywiście nie mam i podziękować za zaproszenie...ehh.
A to taki kurs biurowo-administracyjny z funduszy unijnych, ma trwać 100h przez niecałe 2 miesiące, później wysyłają na staż - sami znajdują pracodawcę lub można go wyszukać sobie samemu.




Każda rozmowa kwalifikacyjna czegoś uczy i mimo, że może tym razem nie poszło Ci jakoś super, to na pewno następnym razem pójdzie lepiej
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora