Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-03, 19:16   #4776
Kayk0
Rozeznanie
 
Avatar Kayk0
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 612
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy korzystacie z portalu Linkedin? Macie tam konto? Kierownik logistyki z mojej obecnej firmy znalazł tam pracę
Mam, wcześniej dostałam tam kilka prozyci pracy, ale jak lotnictwo stało i ucichło. Po zmianie branży nawet nie aktualizowałam bo raczej traktuje to jakos miejsce do przeczekania

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Mam ochotę to rzucić w cholerę.
Trzymam kciucki za rozmowe, ja też ochote w cholere rzucic ta prace, ale obiecałam sobie ze zostajne tu do konca roku chociaz nie wiem czy dam rade


[QUOTE=NightwishLove;88112 899]Yay
U mnie w końcu wyklarowało się, z którą zmianą będę pracować. Chociaż oficjalnie nikt mi tego nie powiedział... /QUOTE]
I jak? Fajna zmiana się trafiła? Ta co Ci najbardziej odpowiada?

Siabra gratki, propozycji i podjecia decyzji, że jednak zostajesz

Ja generalnie po miesiacu pracy moge powiedz na 100%, że to raczej nie jest miejsce dla mnie. Hałas i chaos jaki tu panuje bardzo mi przeszkadza w pracy. Jedna dziewczyna jest w ciąży i już jej pewnie nie bedzie, inny chłopak złożył wypowiedzenie, wiec coraz bardziej średnio to wygląda
Z plusów moja sprawa o mobbing wreszcie ruszyła i może coś się wyjaśni i czekam na wypłate
Kayk0 jest offline Zgłoś do moderatora