Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-05, 22:48   #4799
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Nienawidzę takich składek firmowych na prezenty, muszę wydawać pieniądze na kogoś kogo nawet nie lubię. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to że sztucznie trzeba się uśmiechać do osób z którymi mam słaby kontakt i składać życzenia.
Jak wybrnąć z takich sytuacji?
Współczuję. Dla mnie taki zwyczaj to jakiś kosmos, dobrze że u mnie tego nie ma.
Jak wybrnąć? ja akurat staram się nie patrzeć na to czy coś wypada bądź nie, tym bardziej że dużo nie zarabiam i raczej żal mi by było kasy na prezent dla kogoś kogo nie lubię.

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie bo w tej pracy gdzie jestem zarabiam bardzo mało a są średnio 3(!) zbiórki w miesiącu - to odejścia, to urodziny, raz była zbiórka na narodziny dziecka i mimo że dziewczyny nie znałam, to nie wypadało się nie złożyć.
O matko ;/ ja bym się nie składała po prostu. A już na pewno nie na czyjeś dzieci itp.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ojej. U mnie składki co rusz ale na duże ogólne cele, np. emerytura - co da się przeboleć, gorzej z obściskiwaniem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
że jak? na emeryture składka?

Cytat:
Napisane przez marijaa007 Pokaż wiadomość
Na dodatek dowiedziałam się, że za kilka dni mam już prowadzić zmianę a jeszcze tak wielu rzeczy nie potrafię.
Skąd ja to znam. Pracowałam w bieliźnianym, to już po 3 czy 4 dniach miałam być sama na zmianie ileś godzin do przyjścia drugiej dziewczyny i to w niedziele, gdzie w weekendy w tym centrum handlowym była masakra z ludźmi.
Ogólnie to bycie samej na zmianie strasznie mnie rozwaliło nerwowo. Nigdy więcej.
Trzymaj się! Może nie będzie tak źle. Ale rozumiem nerwy ;/

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
U mnie to jest nawet ,,wykupne" i ,,wkupne" przy zmianie działu...
Koszmar.
Dobrze że u mnie i tego nie ma, nie wyobrażam sobie przynosić ciast itp.

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
No i oficjalnie od poniedziałku zaczynam pracę na zmiany
Zmian współczuję, nie mogłabym tak pracować.
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora