Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-01, 11:53   #248
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Z tego co mi się sprawdziło to żel Biodermy do mycia świetny, bardzo delikatny, emulsja Avene Cicalfate bardzo fajna po kwasach i retinalu, krem do rąk Nuxe ok ale trzeba uważać na ilość bo wolno się wchłania, balsam do demakijażu SVR mozę być jak ktoś lubi olej kokosowy, krem COsmetics 27 skłąd ok, ogólnie może być, serum Biodermy bardzo dobrze nawilża ale u mnie przez konsystncje odpada bo ja nie lubię niczego żelowego, szampon średni, przy dłuższym stosowaniu męczy zapach, Dermaquest lubię, Jan Marini zbyt mocno pachnące serum z wi C, ale całkiem porządne, a no i olejek do demakijażu Kenzo całkiem fajny tylko mocno perfumowany jakiś taki. Dr Jart essence więcej tego nie kupię strasznie śmierdzi, połowę wylałam, bo nie mogłam znieść zapachu. A no i płatki pod oczy z retinole Shiseido rewelacyjne jak dla mnie

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
zacne, zacne... ciekawam tego Christophe Robin, dasz cos wiecej czy wart grzechu? ?

wlasnie mi nasz brokul mignal



szampon nie najgorszy, ja mam bardzo , bardzo wrażliwą skórę głowy i początkowo był ok, dopiero przy końcówce zaczęła mnie swędzieć itp, niestety strasznie plącze włosy i zapach może być na dłuższą mete męczący, bo to taka chemiczna róża


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując