Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!
Wątek: Pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-29, 17:46   #2
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez IamnotSweet Pokaż wiadomość
Witam mam mały problem .. i się dość martwię od ostatniej miesiączki kochałam się z moim facetem dwa razy zawsze z prezerwatywą i bez "efektu końcowego" we mnie .. powinnam dostać okres około 19-21 a dalej nic dodam że bolą mnie piersi ,brzuch , wysypało mnie na twarzy Są to moje zwykłe objawy miesiączki.. Czekam Czekam i nic ( martwię się ( Dodam że mam trochę dużo stresu i wysiłku w ostatnim czasie Byłam ostatnio u lekarza i nagle powiedział mi że mam coś z tarczycą .a do lekarza chodzę regularnie i nigdy nic na ten temat nie słysząłam dodam że zmieniłam lekarza i nie wiem czy chce mnie naciągnąć czy jest fachowcem ;// Właśnie kończę szkołę i dorabiam sobie w żabce przez ostatni weekend siedziałam tam aż 26 godzin chyba każdy wie jaki tam jest zapiepsz;/;/próbowałam już kąpieli nie wiem co mam zrobić tylko proszę nie wysyłajcie mnie od razu do ginekologa!
Skoro okresu nie ma to cos sie dzieje. Zabezpieczaliscie sie wiec w ciaze zajsc nie powinnas. Nie wiem czego tutaj oczekujesz, bo sama wymienilas kilka objawow, ktore mogły się przyczynic do tego że się on spoznia (stres,wysilek, problem z tarczyca itp.). My Ci wiele wiecej nie pomozemy, wiec proponuje wybrac sie do lekarza!! (mimo ze tak bardzo nie chcesz bysmy Cie tam wyslaly).
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując