Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-08, 05:51   #23
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez aga019es Pokaż wiadomość
To etap 6 miesiąca, zaczyna ja wszystko w koło interesować. Dzieci wtedy zdecydowanie maja mało czasu na jedzenie. Ze starszym to ja w ciemnej garderobie się zamykałam i tylko tam jadł w spokoju 🤣 ona dodatkowo jest w nowym miejscu. Podziwiam za wannę. Moja by mi dawno uciekła. Kurde, już teraz ciężko ja utrzymać, bo łapie boki i chce się przekręca.
Kciuki za mieszkanie [emoji4]

Moja gwiazda skończyła dziś 6 miesięcy!! Kiedy to zleciało [emoji85] w ramach prezentu dostaliśmy cześć wyników badań. Nadal jesteśmy pod kontrolą w związku z jej ulewanie I słabym przyrostem. Krew utajona w kale wynik dodatni. Prawdopodobnie coś ja tak uczula że jest to większy problem. Mam nadzieję że to przez uczulenie a nie coś gorszego. Wychodzi na to że moje mleko naprawdę jej szkodzi, zamiast służyć. Także rd u nas chwilowo wstrzymane bo bez konsultacji sama nic nie podam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aga to fakt, że interesuje się wszystkim dookoła ale żeby w ogóle nie chcieć jeść [emoji23] [emoji23]

Trzymam kciuki za wyniki badań aby była reszta dobra. [emoji7] dziwne że aby Twoje ko jej szkodziło, moze wystarczyłoby tylko odstawić jakis produkt z diety no ale to juz u lekarza sie dowiesz zapewne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:51 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Hortensja trzymam kciuki za mieszkanie [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując