Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anioł ..z rogami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-21, 18:24   #10
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Anioł ..z rogami

Ilona, wywal tego papierosa, ale to już !
Ja rozumiem, stylizacja itd, ale w innym wydaniu (a la Marlena Dietrich- czarna sukienka, długa rękawiczka, gładkie fale na włosach, lodowate spojrzenie spod pół przymkniętych powiek, kłąb dymu z papierosa w długiej cygaretce- wtedy tak, papieros jako element stylizacji by mi pewnie nie przeszkadzał)

Co do samego makijażu- oj, dostaniesz tym razem baty, bo wszystkie wiemy, że potrafisz lepiej. Piszesz, że użyłaś 3 kolorów cieni. Niestety, na zdjęciach zlały się w jedną szarość. A pokazywałaś już, że umiesz robić przejścia między kolorami, więc...
Do tego róż- gdzieś Ty go nałożyła? Nie wiem, jaki kolor miał w rzeczywistości, ale u mnie to ciepła brązowawa brzoskwinia, a oczy i usta w typowo zimnych odcieniach i mi się to trochę gryzie. A, doczytalam, że to mozaika brązująca. No to zdecydowanie mi nie pasuje. Ciepłe policzki i zimne usta i oczy? Nie w tym przypadku

Jednak- ogólnie nie jest tak źle Wyglądasz kobieco, choć rzeczywiście czerwone usta dodają lat (ale niestety, większości z nas). Gdyby jednak nie te kilka drobiazgów, o których pisałam wcześniej, byłby to całkiem ładny kobiecy look. I mogłoby mi się nawet bardzo podobać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując