Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 18:45   #2787
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No zostań i nigdzie już nie odchodz, teraz będziemy czekać na wieści z twoich wizyt [emoji16]

No pod koniec miesiąca będzie rok [emoji50] nie wiem jakim cudem no ale [emoji85]

Z dwójką...? Powiem Ci ze jest łatwiej niż z jednym [emoji23] serio, z młodym to nieraz nie potrafiłam się ogarnąć a tu jak jeszcze młoda to nie ma wyjścia i trzeba i jakoś tak wszystko łatwiej wychodzi [emoji16] no i poza tym mam tyle szczęścia że młoda to aniołek, grzeczna jest bardzo, nie jest mega wymagająca więc przy niej spokojnie wszystko daje rade w domu robić itd [emoji16]
Kamila a jak mała podrośnie, to i od razu będzie miała się z kim bawić. Fajnie tak w sumie

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Wiem że na pewno trudno o tym mowisz bo się po ludzku boisz ze cos się wydarzy. Ale na pewbo bic złego! Wszystko będzie dobrze! A Mąż? Zachwycony na pewno ah to mega wiadomość naprawdę! Mam nadzieję że reszta dziewczyn tez odezwie sie z taką wiadomością!

Moja Laura za chwilę już 8 miesięcy skończy. Nie wiem kiedy to zleciało!
Haha, mąż pewnie zachwycony, ale wiesz, te chłopy nie okazują emocji tak jak my Ja to potrafię się poryczeć z wrażenia, jak sobie to wszystko uświadamiam. On jakoś nie :P
O kurcze Puchatku, to już musisz powoli obmyślać, jakiego torta na roczek skombinować


W ogóle to spojrzałam w statystyki urodzeń z pierwszej strony, prawie same dziewczynki


Sylwia jeszcze bywa na wątku?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora