Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner przy porodzie - za czy przeciw?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-13, 21:10   #224
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Partner przy porodzie - za czy przeciw?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89218282].jednak maz nie dalby mi poczucia bezpieczenstwa jesli nie byloby z nami wykwalifikowanego personelu ,bardziej ufam poloznej z polskiego szpitala niz mezowi jesli chodzi o przyjmowanie porodu[/QUOTE]

Myślę, że to poczucie bezpieczeństwa z mężem jest bardziej na zasadzie, że ma się świadka i jednocześnie przy kimś, personel mógłby być bardziej kulturalny.
Sama miałam taką przykrą sytuacje, że podczas porodu mówili że u mnie wszystko szybko idzie, a podawali ciągle oxytocyne, gdy zapytałam ginekologa, dlaczego skoro twierdzą, że tak szybko idzie, to powiedział, żeby poszło jeszcze szybciej no i zakończyło się cc

A mąż może siedzieć przy głowie rodzącej, trzymac ja za rękę, nie wyobrażam sobie, żeby zaglądał jak dziecko wychodzi.

A i jeszcze pamiętam jak do jakiejś dziewczyny krzyczały, żeby się tak nie darła, albo z satysfakcją mówiły, że jak się chciało sexu, to teraz trzeba cierpieć. Wątpię, żeby przy kimś innym niż rodząca, pozwoliły by sobie na takie teksty.
Ale to był stary oddział i starsze pielęgniarki.
Teraz dwa lata temu już młode dziewczyny i całkiem inna sytuacja.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora