Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks w trójkącie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-19, 08:55   #6
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Seks w trójkącie

Cytat:
Napisane przez Nadia75 Pokaż wiadomość
W pełni się z Tobą zgadzam Po ślubie nie miałam żadnych innych mężczyzn i pewnie dlatego te doznania są tak silne. Myślę jednak, że to głównie za sprawą, tego że kocham się z innym mężczyzną na oczach męża jak również to, że jest on o tyle młodszy Przeszło mi nawet przez myśl, żeby spróbować z jeszcze młodszym

Co do samego trójkąta, to przynajmniej na razie nie planujemy wariantu 2K i 1M - ja absolutnie nie mam oporów (robię się coraz bardziej otwarta na tego typu relacje), ale wydaje nam się, że w obecnym wariancie 2M i 1K łatwiej jest uzyskać pełne zaangażowanie i jednoczesne zaspokojenie wszystkich uczestników.



Będę wdzięczna za wszelkie porady dziewczyn, które mają już za sobą takie doświadczenia w seksie z dwoma mężczyznami (jednoczesna penetracja waginalno-analna). Zastanawiam się jak to będzie, jakie pozycje wypróbować na początku, aby wszystko się udało. Wiem, że to nie jest takie proste jak na filmach, dlatego chciałabym się dobrze przygotować. Kolejne spotkanie już niedługo i fajnie by było wejść na kolejny poziom rozkoszy
Dla jasności, piszę jako facet

Z moją TŻ fantazjujemy na temat układu o jakim piszesz ale jest to, przynajmniej na tę chwilę nieco za wysoki level. Owszem, sporo zabaw polega na użyciu dodatkowych gadżetów imitujących przynajmniej ten drugi instrument skoro nie może być to drugi żywy organ. Chciałbym Ci jednak coś doradzić w kwestii otworu nr 2. Nie zaczynaj tego typu zabawy od DP! To na początek zdecydowanie za dużo, zwłaszcza, że jak rozumiem doświadczenie jakie masz w tym względzie jest praktycznie zerowe. Dobrze, że jesteś świadoma, że nie jest to takie proste jak w niemieckich filmach. Poczytaj na wizażu wątek o analnym. Jest długi ale warto. Wypowiadały się tam też dziewczyny doświadczone w tego typu zabawach. Jest też naprawdę ciekawa kniga pt. ,,Radość seksu analnego". Tak w skrócie. Zacznij tego typu aktywności od zabaw solo ew. we dwójkę z partnerem i bardzo delikatnie i stopniowo przyzwyczajaj do penetracji tyłeczka. Dużo podniecenia, dużo lubrykantu i stopniowe zwiększanie średnicy penetrujących przedmiotów. Ewentualnie jeśli ten drugi jest bardziej doświadczony, niech to właśnie On przejmie rolę nauczyciela. Kiedy dojdziecie do pełnej, komfortowej i przyjemnej penetracji ,,oczka" możesz zacząć myśleć o DP. Pamiętam też taką wypowiedź, że najpierw (zwłaszcza przy małym doświadczeniu) mądrzej jest wprowadzać pierwszego penisa do anusa, po czym drugiego do pochwy, bo odwrotnie jest znacznie trudniej z tytułu niejako ściśnięcia kanału odbytu. Nasze doświadczenia z zabawkami także to potwierdzają.

P. S. Biorąc pod uwagę powyższe nie zaczynaj zabaw ,,na dwa baty " i ,,z grubej rury" na najbliższym spotkaniu. Zrazisz się, a atmosfera też może się nieco popsuć.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując