Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konto na portalu randkowym czy to zdrada?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 17:16   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Konto na portalu randkowym czy to zdrada?

Cytat:
Napisane przez Genimistar Pokaż wiadomość
Będąc u dziewczyny z ciekawości sprawdziłem w historii jak często loguje się na instagramie. Moją uwagę przykuł portal badoo. Zauważyłem, że się na nim logowała parę razy w tygodniu.
Czyli trzepiesz jej regularnie kompa (telefon?) nie szanując jej prywatności. Brawo.

Cytat:
Kiedy wróciłem do domu założyłem sztuczne konto i znalazłem jej profil.
Czyli teraz ty też masz taki profil i czepianie się, że ona ma, byłoby szczytem hipokryzji.
Cytat:
Rozmawiałem o tym z kolegą, ten stwierdził że jeśli jesteśmy razem ona nie powinna tam wchodzić, a najlepiej konto usunąć.
Twój kolega, ani nikt z tego forum, nie ma nic do gadania w kwestii tego, co ona powinna. To wy razem powinniście sobie ustalić co dla was jest zdradą i jakie macie granice. Dopóki tego nie ustalicie, to nic nie jest zdradą, bo nikt nikomu nie czyta w myślach.
Cytat:
Jak z nią o tym porozmawiać?
Wyznaczcie sobie granice, a potem się ich trzymajcie.
Cytat:
Nie powiem, wkurzasz mnie bo wchodzisz na portal randkowy.
Ty też wchodzisz
Cytat:
Zakazywanie odniesie odwrotny efekt, czy poniższy tekst zadziała?
Ty jej nie możesz niczego zakazać. Nie bądź śmieszny.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie. To autor jest do kitu. Ona nic złego nie robi, bo nic nie wiemy by coś takiego robiła. Za to wiemy, że autor szpera w jej przeglądarce, na kompie. Co potem? Zaczipujesz ją? Podrzucisz nadajnik gps? Założysz keyloggera?
Oby się dowiedziała i kopnęła Cię w 4 litery.
Całkowicie się zgadzam.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując