Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak polepszyć angielski?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-05, 22:46   #22
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jak polepszyć angielski?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8463306 1]Serio nie widzisz, że odpowiadasz spamerskim szeptaczom plotącym trzy po trzy po jednym zdaniu w randomowych wątkach, byle tylko naklepać posty?[/QUOTE]
Szczerze? Ne samym wizażem człowiek żyje. Mam ciekawsze zajęcia w ciągu dnia niż weryfikowanie tego czy ktoś jest Jak to określasz "spamerskim szeptaczem " czy nie. Takie jak uczenie języków obcych kogoś lub własna nauka. I nie , forum nie jest od odpowiedzi wobec konkretnej osoby. Od tego są wiadomości prywatne. Forum jest od publicznego wypowiadania się i to mogę robić w dowolnej kwestii, w dowolnym wątku. A że nie tylko publikujący post ten wątek przegląda to mogę powiedzieć co myślę o promowanych nawet przez taki post szkodliwych stereotypach na temat nauki języków obcych. I tyle.
Myślisz, że "spamerscy szeptacze" jakoś się przejmują, że ich śledzisz? Nie sądzę. Myślę, że tracisz czas. Ale masz do tego prawo. Może uważasz, że ja mówiąc publicznie to, co myślę też tracę czas, ale sądzę, że wypowiadanie się na temat szkodliwych fałszywych przekonań ma jednak więcej sensu niż jakiś stalking na forum i uważam, że nawet jeśli Ty masz to za stratę czasu to ja też mam do tego prawo. Koniec końców chyba jednak tracę na tym mniej czasu niż gdybym miała siedzieć i szperać kto jest kim na forum jakby naprawdę nie miałam nic lepszego do robienia z moim czasem. Bo to chyba jednak bardziej czasochłonne niż jedna wypowiedź w wątku, prawda?
Od tego czy ktoś na siłę nabija posty to chyba jest moderacja, a nie ja.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując