Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-09, 07:49   #2079
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Trzymaj się!


U mnie jeżeli chodzi o chrzestnych to chrzestną jest jedna z sióstr rodzonych mojej mamy. Mam z nią taki normalny kontakt, ale nie widujemy się jakoś bardzo często no i powiedziała, że przyjdzie. A chrzestny to mąż mojego taty siostry rodzonej i on jest super. To taki człowiek, który nigdy nie odmówi pomocy i zawsze uczestniczy w ważnych wydarzeniach, a widujemy się dosyć często


Mam już sukienkę, jak wiecie bo wstawiałam na FB jutro idę na próbną fryzurę i makijaż. Dwa dni temu zamówiłam podziękowania dla gości, jutro mają przyjść a akurat nie będzie mnie w domu, więc zmieniłam datę doręczenia na poniedziałek bo wolę, żeby mi to kurier pod drzwi przyniósł. Materiał tż'ta na garnitur przyjechał z Włoch, ściągnęli miarę i zaczął się szyć. Szyjemy też ostatecznie tam koszulę. Buty już ma, szelki ma, jeszcze tylko poszetkę musi zamówić. Ja też muszę jeszcze kilka zamówień złożyć, 13 lipca jedziemy po alkohol, 14 lipca tż ma przymiarkę (o ile zdążą), mamy ostatnie przypominające zajęcia w szkole tańca, spotkanie z facetem z zespołu i dekoratorką, a 16 lipca jedziemy zamówić tort i słodkości na słodki stół
Ja idę na próbny make up i fryz w środę
Jutro zaczynamy naukę pierwszego tańca, trochę późno ale jesteśmy dość roztańczeni więc myślę że damy radę
Mój TŻ też już ubrany tylko jeszcze buty musimy mu kupić
Teraz przed nami ustalanie menu, zakup alkoholu i zamówienie tortu- naprawdę czuję że to już blisko- teraz mamy wolny weekend, potem wyjazd w góry zobaczyć się z moją babcią, potem kolejny weekend wolny, potem znowu wyjazd, potem wolne iiii ślub
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując