Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-14, 19:14   #5046
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Używam tą paletę http://www.sephora.com/brow-pro-palette-P395726

Miałam ją już wcześniej przed permanentnym, brwi wyglądały ładnie nie wiem po co robiłam ten makijaż permanentny. Mam dobre kosmetyki do brwi i nie wiem co ja sobie myślałam. Zbyt dużo zdjęć w internecie się naoglądałam idealnych brwi i wydawało mi się że moje trzeba poprawić.

Zaraz idę się kąpać jak umyję twarz to wstawię zdjęcia brwi bez makijażu kolorowego.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Ogólnie nie polecam tej palety, jest bardzo droga a nie będziesz używała wszystkich kolorów nie ma takiej możliwości. To jest paleta dla makijażystek a ja ją kupiłam dlatego, że mi się bardzo podobała i wtedy nie myślałam o tym, że nie będę używała pewnych kolorów z niej. Teraz żałuję ale ogólnie paleta jest bardzo dobra.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

I wierzcie lub nie, ale od tej l'biotica odżywki idą brwi i ja ją polecam szczerze. Nie zainwestowałam w tą drogą Revitalash tylko kupiłam l'biotike w Hebe za około 10 złotych i naprawdę jestem z niej zadowolona, trzeba nakładać jak najczęściej nawet dwa razy dziennie rano i wieczorem. Wieczorem kładę grubo nie żałuję. Brwi mi rosną jeszcze mam prześwity na końcach dość spore i tam gdzie miałam tak wyjechane permanentnym nadal nie mam brwi ale to kamufluję tą paletą. Ogólnie miałam bardzo czarny ten kolor na skórze od tego permanentnego a teraz mam czarny ale już nie taki chamski więc da się to zakryć.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora