Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-24, 20:37   #1626
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myslalam o Kitten juz nieraz, ale jakos ciagle nie moglam sie zdecydować, bo obawialam sie, że za jasna dla mnie bedzie, a co zdjecie i usta to co innego Tym bardziej, ze jakby wtopa byla to kosztowana, jak na szminke A Ty jakbys ja porównala? W sensie do jakichs innych nudziaków odcieniem?
O plynnym cieniu rowniez myslalam ale no ceny mnie nie zachecaja tam no i wole palety niz pojedyncze sztuki ale niewykluczone, ze kiedys w jakis sprzyjajacych okolicznosciach sie porwe na jakis odcien

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Akurat to to porowanie do Bronze nie bylo pejoratywne, tylko jakby ktos mial juz Bronze to takie nieco powielanie kolorystyki
Bronze jest obledna, ale mam z nia dziwna relacje, pierwsza palete zbylam w sumie szybko, chyba za szybko a potem zaczelam za nia tesknic i na duzej promce kupilam druga i tym razem docenilam ja
Dokładnie, jak ktoś woli delikatne cienie, to docenia te Chanelowe W przeciwnym razie będzie własnie rozczarowanie. Mnie sie podobaja te tweedowe, ale nie kupie, bo nie potrzebuje, a z delikatniejszych cieni mam CT i starczy
Mnie się faktura nie podoba, więc nawet nie patrzę w ich kierunku... Poprzednie były fajniejsze Te tweedowe wydają mi się takie... niechlujne...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując