Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-25, 09:55   #1636
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89359733]Ja ostatnio kupiłam tweedowe cienie Chanel - Tweed Cuivre.

https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...nie-do-powiek/

Sroga lipa. Kiepska pigmentacja, robi plamy, kolory podobne do siebie po nałożeniu na powiekę (najjaśniejszy w paletce jest jakby przezroczysty, tylko widać w nim drobiny zawieszone w prawie transparentnej 'bazie', koloru to to nie daje żadnego), kruszą się jakoś, osypują, cała paletka uwalona z każdej strony....okropne. Jakie licho mnie podkusiło. I to za taką cenę...

Tak więc nic nie mam na oku, wkurzona jestem po tej wtopie [/QUOTE]

Baaaardzo pragnęłam być szanelową dziewczyną, niestety zapachy żaden mi nie pasuje, wręcz odrzucają, pielęgnacja jest ok ale nie zwala z nóg (swoją drogą pielęgnacja premium bez retinolu/wit c/kwasów - dziwne nie?)
Jakiś czas temu miałam zryw, kupiłam kolorówkę i prawie wszystko oddałam/odsprzedałam.
Chyba to była wiosenna kolekcja camelia z rozwietlaczem który był przeciętny, cienie kupowałam ostatnie 3-4 limitki wiosenno/zimowe i wszystkie poszły w świat. Nawet te cienie wiosenne złoto/brązowe które w opakowaniu i tłoczenia ich sprawiały że gacie spadały na oku był takie se
Powoli przymierzam się aby pozbyć się balerinek i torebek marki, nie jestem ich targetem mimo ogromnych chęci.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skąd wiesz o Pat? Do tej pory, jak jakies limitki pojawiały sie w polskiej S, to po 3-4 miesiacach i to okrojone, nigdy wszystko, czyzby teraz sie miało coś zmienic?
Wczoraj byłam w sepho i takie info dostałam
Ale to też jest tak, że zamawiają nową kolekcję i nie przychodzi wszystko albo ma mega opóźnienie....
Pat w pl ma mega opóźnienie ale co ciekawe np. natasha jest u nas duzo duzo szybciej ja na cult beauty czy innych stronkach.
Po 26.09 chyba wchodzą paletki hourglass świąteczne - jestem ciekawa ile przepłaciłam
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując