Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fish is Eko!
Wątek: Fish is Eko!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-21, 22:53   #35
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Fish is Eko!

ja mąkę, kaszę czy ryż kupuję w papierowych torebkach - nie muszę się bawić w przesypywanie (jedyne co przekładam do szklanych słoików długich takich jak często widuję się w wystroju restauracji to makaron )

ja masła praktycznie nie spożywam, jeżeli jest mi potrzebne kupuję roślinne w papierowym opakowaniu i na ogół i tak ktoś mi je wyjada

marchewkę i pietruszkę trzymam razem z ziemniakami w kartoniku pod zlewem

ja jogurty jem, głównie jagodowe z jednego miejsca, zresztą w wielu dietach (profilaktyka chorób demencji czy dieta antyrakowa) posila się produktami nabiałowymi, trzeba tylko umiejętnie je wybierać

owoce kupuję w małych kartonikach - są specjalne opakowania z makulatury dostępne w wielu miejscowościach.

pytałam o kosmetyki - gdzie je przechowujesz i w czym? bo nie dostałam odpowiedzi więc ponawiam pytanie

(ja w plastikach napisałam że przechowuję JUŻ PRZYGOTOWANE POTRAWY - w wielu programach pro zdrowotnych były opisywane te typy opakowań i jakoś nikt z medyków nie negował ich szkodliwego działania dla człowieka a jak już ustalono wielokrotne opakowania są ekologiczne i mniej szkodliwe niż np. te biodegradowalne na ktorych produkcję zużywa się 2-3krotnie więcej substancji niż dla zwykłej jednorazówki, a nie oszukujmy się te bodegro też wielu ludzi używa jednokrotnie)
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora