Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 16:44   #34
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie masz doła z powodu tego co napisałem? napisałem co uważam o pasemkach po prostu, ale źle nie jest sądze, ze brąz się wyplucze zwłaszcza ze nakładała go na rozjasnione włosy, jest szansa zebyś się dowiedziała jakiej farby ona używała i z jaką wodą?

no tak na logikę....nie mogła zrobic Ci blondu bo stwierdziła ze nie wyjdzie ale pasemka do blondu rozjaśniła a reszte przyciemniła, równie dobrze mogla potraktowac całe włosy tak jak pasemka prawda?

a ja od serca polecam maskę gliss kur ultimate repair ta czarna taka, ale nie nakładaj na całe włoski, obciąża! choć w Twoim przypadku będzie to pomocne zeby ogarnąc sianko na końcach. jest ciężka ale to dobrze bo na prawde pomaga. jest mega mega wydajna
Szczerze? mam dola i jestem wk...a, bo skoro przyciemnila mi wlosy, to na cholere robilam ta kapiel rozjasniajaca? wydawalo mi sie, ze ma dobra baze, wlosy byly dosc jasne, a ona mi je przyciemnila. Niepotrzebnie je niszczylam, wszystko jak psu w dupe
Pasemka patrzac od gory sa koloru jasny blond, a mniej wiecej od gory ucha robia sie rudawe, wiec pewnie to samo byloby z farba blond na calej dlugosci.
Braz pewnie tez wyplucze sie do rudosci. Ide sie pociac szarym mydlem w plynie

Wybacz wulgaryzmy, pretensje mam do frzyjerki. I do siebie, ze nie potrafilam postawic na swoim. Ale wydawalo mi sie, ze ona wie lepiej, co robi.


Maske sobie kupie, dzieki za rade

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-07-06 o 16:46
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując