Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne odchudzanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-09, 16:32   #157
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Czy mogę?
Witaj

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Ej, jak tak czytam Was i widzę Wasze wzrosty i wagi to się zasatanawiam czy tylko ja mam tutaj nadwagę? Przecież Wy jesteście proporcjonalne z wymiarów podanych przez Was! Dziewczyny bez przesady, Wy nie musicie się odchudzać, a raczej wymodelować i zadbać o swoje ciałko!!!
nie tylko ty, ja tez mam nadwage. Za bardzo sobie pofolgowałam bedac w ciazy.

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
puk puk
witam się i ja ...
na liczniku od dłuższego czasu 83 kg... przy wzroście 172 cm...
nie cierpię swojego ciała ... opona ,paskudne udziska przez, które nie mogę choćby kupić głupich dżinsów - MAM DOŚĆ

no dobra wyżaliłam się
mam na imię Iza ,mam 35 lat i się za siebie kurka wodna biorę

cel na dzień dobry : - 10 kg

witaj

Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim mogę i ja się przyłączyć? skoro tu tylko piękne kobiety to i ja się zaliczam
Czytam Was od początku, i widzę, że tu wesoło macie

Mam 165 wzrostu i 74 kg....
Kiedyś dawno temu przed pierwszą ciążą wazyłam 55 kg, w kwietniu urodziłam drugiego synka i tyyle mam nadprogramowych kg, Cel marzeń to 60 kg i spodnie biodrówki i sukieneczki


---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



Jaka stara? halo?!
witaj

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Farma-moim zdaniem warto, basen wspaniale ujędrnia, jak za darmo to bierz, zawsze możesz zrezygnować :-P
Dokładnie zgadzam sie z Toba. Farma nawet jesli nie umiesz pływac to mozesz sie nauczyc. ja tez planuje chodzic na basen.

a u mnie srednio. od 3 dni nie za bardzo pilnuje co jem, nie cwicze za bardzo. zbliza mi sie @ wiec mam wilczy apetyt, a w dodatku mały nabawił sie plesniawek i jest strasznie marudny a dzisiaj jeszcze miał szczepienie wiec jes jeszcze gorzej bo nie chce za bardzo spac.
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując