Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusiowe majowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 21:29   #54
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Jest dzidzius i jest serduszko! z usg wychodzi 6t2dz wiec ternin przesunal sie na 10.05, musze poszukac jakiegos dobrego ginekologa. Ta lekarka jest mila ale jak dla mnie nieodkladna troche i mowi to co chce uslyszec- takie mam wrazenie. Ogladala osttatnie usg wykonane przez nia i mowi ze plamienie moze być bo jest krwiaczek. Jaki krwiaczek?! Jak ostatnio zachwalala jak jest wazystko dobrze i nie ma zadnych krwiakow... Takze musze kogos znalesc [emoji86] [emoji86] [emoji86]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, niech rośnie zdrowo[emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Gratulacje serduszka [emoji173]
U mnie nie jest dobrze. Dzis bylo plamienie, ciemny kolor. Jutro rano ide do lekarza, sprawdzić co sie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bierzesz duphaston? To nie musi oznaczać nic złego, dobrze,że możesz to szybko sprawdzić, a do tego czasu odpoczywaj[emoji9]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
W którym tygodniu zaczęły się u Was takie regularne mdłości? Ja mam na razie takie chwilowe, szczególnie kiedy zbyt szybko wstanę albo zmieniam pozycję i najczęściej wieczorami.

Zastanawiam się jak to będzie z pracą, wprawdzie siedzę za biurkiem, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić 8 godzin przed komputerem z "gulą" w gardle
U mnie mdłości takie konkretne to w 7 tc,a wcześniej sporadycznie.
Takie uczucie jakbym się na maksa zakręciła na karuzeli.Teraz nawet jak już leżę w wyrku to też mnie muli
Ale niech muli,wszystko zniosę dla [emoji64][emoji64][emoji64]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując