Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-05, 13:27   #3489
Neocleo
♡ + ♡ = ♡♡♡♡
 
Avatar Neocleo
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Domek ;-)
Wiadomości: 3 449
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Hej

U nas warzywka do krojenia też na topie, poza tym ciastolina i ostatnio kupiłam taki fajny zestaw lekarski (stetoskop, strzykawka, termometr itd.) - też daje radość Starszej mąż kupił samochód sterowany zdalnie, ze światełkami - mega zadowolona a młodsza się go boi i ucieka Zabawa przednia

Ponadto - królują jak i u Was puzzle oraz książki (mama czyta).

Starsza bawi się w szkołę, tudzież w przedszkole i jest panią Madzią (wychowawczynią z p-kola) a my..rodzice, dziadkowie i siostrzyczka - jesteśmy jej uczniami/przedszkolakami (łapiemy węża, robimy siusiu w wc, myjemy rączki, idziemy na śniadanko, bawimy się i uczymy, np. kolorów w języku angielskim itp.).

Tutaj - pozdrawiam panie nauczycielki i przedszkolanki - podziwiam Was przede wszystkim za cierpliwość do nieswoich dzieci

Z nowości - starsza córka ma ospę wietrzną Złapała w przedszkolu. Połowa jej grupy choruje. W sobotę byliśmy z nią na szybko u lekarza (pomoc świąteczna - przy szpitalu). Dostała krople doustne przeciwświądowe. Dodaję jej do wody, bo sama leku przecież nie wypije W czwartek idziemy do naszej pediatry na kontrolę. Czekam kiedy mała się zarazi. Wolę żeby przeszły przez ospę jako maluszki.. ja chorowałam w liceum..masakra
Neocleo jest offline Zgłoś do moderatora