Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-05, 22:11   #34
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jasna wiosna to nadal wiosna i może człowieka naprawdę zaskoczyć jak dużo kontrastów i jaskrawizn uniesie - oczywiście nie aż tyle, co intensywna wiosna, ale przy odpowiednim makijażu to można nawet sobie poszaleć i popożyczać kolory od intensywnej.
Wlasnie mam pytanie/dylemat zwiazane z powyzszymi typami urody: intensywna wiosna i jasna wiosna. Konkretnie chodzi mi o to, czy mozliwa jest zmiana typu kolorystycznego z Czystej (intensywnej) wiosny na Jasna wiosne wraz z wiekiem.

Dwukrotnie bylam na profesjonalnej analizie kolorystycznej: zima 1992/1993 i w lutym b.r. Za pierwszym razem (mialam wtedy 25 lat) zostalam sklasyfikowana jako Czysta (Intensywna) Wiosna. Ostatnio, w wieku 49 lat - jako Jasna Wiosna.

Kiedy, po analizie, wspomnialam wizazystce, ze przed laty sklasyfikowano mnie jako Czysta Wiosne, odpowiedziala mi, ze tak moglo istotnie byc. Wyjasnila mi, ze nasza skora jasnieje wraz z wiekiem, tak jak i wlosy siwieja. Zgadzam sie z tym, ale:

Czy w zwiazku z uplywem lat zmienia sie typ, a taczej podtytp kolorystyczny?

Faktem jest, ze od kilku lat zaczelam, niejako instynktownie, uzywac coraz jasniejszych kolorow w ubiorze, gdyz ciemniejsze i intensywniejsze kolory i kontrasty Intensywnej Wiosny wydawaly mi sie zbyt mocne i ciemne.

Czy powinnam ubierac sie i malowac wg palety Jasnej Wiosny i, jak pisze Wampierz, pozyczac co nieco od intensywnej, czy raczej pozostac przy jasniejszych odcieniach intensywnej?
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).

Edytowane przez Frau_Nachbarin
Czas edycji: 2017-06-05 o 22:50
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora