Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 07:16   #1212
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez VinoNero Pokaż wiadomość
A zatem co ? Odpuścić sobie kompletnie portale randkowe ? Czasami ponoć cuda się zdarzają i słyszy się tu i ówdzie ,że jednak udało się komuś połączyć przez taką stronę.
Chociaż też mam wrażenie że w miarę atrakcyjny facet ( nie tylko wizualnie ) który jakoś życiowo jest poukładany , znajduje balans w życiu , czyli nie tylko praca ale też czas na siebie, rozrywki i pasje , nie musi uciekać się do takich portali .
czyli ty nie jestes fajnie życiowo poukładana? bez przesady.

mam podobne doświadczenia z portalami jak ty. ale kiedy ja tam czegoś szukałam, nie nadawałam się do związku, nie chciałam go. bywali tam ciekawi faceci, choć trzeba do tego dużej cierpliwości, której ja nie mam i nie miałam. nie odpuszczaj, ale nie spinaj się. z doświadczenia wiem, ze warto dać szansę rozmowie, nawet jesli nie zaczyna się od fajerwerków.

jednak nie należy przestawać otwierać się na świat 'realny'. ja swojego obecnego faceta poznałam na żywo, a oboje mieliśmy tindera w tym czasie. specjalnie po spotkaniu zmieniłam kryteria dotyczące wieku żeby z ciekawości zerknąć na jego profil wiec gdyby nie spotkanie na zywo, nie trafiłabym na niego w internecie, bo nie szukałam facetów o 10 lat starszych, a tylko o 8

mimo tego, ze jest na portalach trudno, to przeciez masa ludzi sie tak poznaje, a potem biorą sluby itp. więc da się, ale moim zdaniem trzeba miec na to czas i cierpliwość - ja tego nie miałam nigdy
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora