Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-02, 09:14   #4593
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak u mojej mamy z ciastkami orzechowymi. Te co były wyżej super się upiekły, a ten na dole porażka, [emoji23]

Udanych wyjazdów. My w domu, z rodziną, i jedynym kolegą, bo syn nadal chory.

Dziś zrobię łopatkę duszoną w cebuli z Tymiankiem, purée i gotowa surówka słoikowa. Będzie też sałatka z makaronu ryżowego, ale tego o kształcie ryżu, z gyrosem, pekińską, kukurydza, papryką i słonecznikiem

A mam też ciasto Kubuś. Może potem wrzucę jakieś foto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i gdzie foto?

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
O rety, ale bym zjadła takich z młodą kapustką


My jutro!
Jak robiłaś rybę?

Wczoraj upiekłam pstrąga łososiowego w marynacie na nutę tajską - m.in. był świeży imbir, sos sojowy i rybny, chili. Razem z pstrągiem piekł się por i zielone szparagi, a do tego był ryż. Bardzo udany obiad - stwierdził TŻ
Dziś wielki dzień - urodziny teściowej. W prezencie zrobiliśmy jej sesję zdjęciową w plenerze. Na szczęście pogoda dopisała bo po wielu perturbacjach ostatecznie zdecydowaliśmy się na poznański Ogród Botaniczny. Gdyby lało to byłoby kiepsko. Wyszło mam nadzieję fajnie, no i miło było spotkać się ponownie z naszą ślubną fotografką potem pojechaliśmy na obiad, jadłam pizzę z jakiegoś fancy pieca z grillowanymi warzywami i karczochami.
Jutro grill - na razie zrobiłam sos ranczerski i ciasto bez pieczenia czekoladowo-pomarańczowe - wygląda tak sobie bo namieszałam w przepisie po swojemu spróbuję jutro zrobić foty w przekroju.
Robię też papryczki padron wg tego przepisu https://cleanfoodcrush.com/bacon-wra...alapeno-bites/ i roladki z tortilli - może bo kupiłam ułamane mamy też kiełbaski - śląskie i wege, a resztę co zrobią gospodarze nie mogę się doczekać
Wszystkiego najlepszego dla teściowej ☺

Szparagi
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora